• 24 Saat bize ulaşabilirsiniz!
 • Bize ulaşın: +90(232) 461 87 71
 • Abkant Büküm

  Abkant tezgahları bir tür prestir. Metali kıvırma bükme gibi işlemlerde kullanılırlar. En ilkeli CAKA denilen makinelerdir. Günümüzde bir çok bilgisayar kontrollü Abkant makinesi mevcuttur.

  Üretime hem şekilsel olarak, hem de zaman tasarrufu açısından hız katmıştır.ve son derece işlevsellik Abkant Büküm ile silindirik, konik, eliptik ve oval gibi şekillerde şekil verilebilir. Abkant pres seçiminde kıvrılacak malzeme uzunluğu, kalınlığı, malzeme bilgisi (paslanmaz, alüminyum, normal sac, ST vs.) önemlidir.artmıştır. Bir çok büküm için, Abkantlar da ayrı ayrı kalıp ve bunlara özgü ebatlarda Radiuslar vardır.

  Abkant Büküm ile silindirik, konik, eliptik ve oval gibi şekillerde şekil verilebilir. Abkant pres seçiminde kıvrılacak malzeme uzunluğu, kalınlığı, malzeme bilgisi (paslanmaz, alüminyum, normal sac, ST vs.) önemlidir.

  Abkant ile bükümde, sacın açınımı uzmanlık gerektiren bir iştir. Aksi takdirde büküm boyları istenilen ölçüde olmaz . EFECAN olarak bizler, uzman kadromuz ile sizlere bu konuda garantili hizmetler sağlıyoruz.

  Abkant Tezgahlarımız, kapasite olarak geniş alanlarda faaliyet göstermekte...